نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات ازدواج مجدد

2449
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18154
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post مشکلات ازدواج مجدد

با سلام
    آقایی هستم 45 ساله که 15 سال با همسر قبل زندگی کردم و ایشان بعد از مدتی طلاق گرفتند و به خارج از ایران مهاجرت کردند با یک فرزند .
    من که در مدت طلاق گرفتن خیلی زیر فشار روحی بودم و تنهایی خیلی من را اذیت می کرد با خانمی در یک شرکت آشنا شدم و بعد از مدتی به ایشان پیشنهاد ازدواج دادم . قبل از دادن پیشنهاد ازدواج به ایشان همه چیز و رفتار های ایشان عادی بود اما بعد از ابراز علاقه به ایشان و البته ابراز عشق رفتار ایشان تغییر کرد و دایم ایشان افکار منفی دارند قابل ذکر هست که ایشان 41 ساله و ازدواج نداشته اند
    این مدت اینقدر کلمات منفی گفته که واقعا دارم اذیت میشم مهم این هست که ایشان از وقتی فهمیده من عاشق ایشان هستم کلا رفتار ایشان عوض شده بیشتر حرف های ایشان این هست که مرد ها زن ها رو بدبخت می کنند مردها خیانت کار هستند مرد ها زن هارو فقط برای حال خودشون می خواهند بعد از یک مدت زن براشون عادی می شند بعد میرند سراغ یکی دیگه و ....
    به خاطر همین من اصلا نمی تونم به هیچ مردی ازدواج کنم و اطمینان کنم .
    با اینکه من به ایشان خیلی محبت می کنم مثلا اینکه براشون هدیه بیارم . تولد بگیرم و ....
    اما هیج تاثیری نداشته فقط میگه می خوای منو گول بزنی بعد از ازدواج بلایی به سر من میاری که نگو و نپرس اما متاسفانه من خیلی به ایشان علاقه دارم و عاشق ایشان هستم
    ایشان از نظر مالی در سطح پایینی هستند و کارکردن ایشان کمک خرج خانواده ایشان هست .
    ایشان دایم تاکید می کنند مردها همیشه باید زیر نظر باشند خودشون . موبایلشون و .... دایم جملات منفی .
    لطفا من را راهنمایی کنید چه راهی هست که ایشان از منفی گرایی رها بشه ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکلات ازدواج مجدد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    وابستگی شما به این خانم قابل درک می باشد چون شما زمانی با این خانم رابطه برقرار کرده اید که فشار روحی زیادی را تحمل می کرده اید و محبت های این خانم باعث شده است احساس وابستگی افراطی پیدا کنید که می تواند باعث شود آسیب های زیادی به شما وارد . دقت کنید که وابستگی می تواند باعث کاهش تمرکز شما از دیگر اهدافتان شود و در کنار آن در بحث ازدواج باعث شود که بسیاری از مسائل مهم را نادیده بگیرید .
    در مورد این خانم نیز به نظر می رسد که ایشان تفکرات بنیادینی دارند که نیاز به بررسی دقیق تر دارد و با توجه به اینکه شما زمانی با ایشان رابطه برقرار کرده اید که متاهل بوده اید و هنوز از همسرتان جدا نشده بودید این تفکرات قدرت بیشتری پیدا کرده اند و باعث شده است که افکار خیانت و بی اعتمادی بیشتر در ذهن ایشان نسبت به شما نمایان شود .
    بهتر است قبل از تصمیم گیری به صورت حضوری به رواشناس مراجعه کنید تا بررسی های لازم در این زمینه صورت گیرد و به هردوی شما در این مسیر کمک شود . دقت کنید که افکار ایشان موضوعی نیست که بتوانید به راحتی نادیده بگیرید و نیاز است به صورت دقیق تر بررسی شود تا از آسیب های احتمالی در آینده در امان باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مشکلات ازدواج مجدد

[quote]
    بیشتر حرف های ایشان این هست که مرد ها زن ها رو بدبخت می کنند مردها خیانت کار هستند مرد ها زن هارو فقط برای حال خودشون می خواهند بعد از یک مدت زن براشون عادی می شند بعد میرند سراغ یکی دیگه و ....
    [quote]

دروغه مگه
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد